भिडियोसमाचार

आफै स्कुटर चढेर अस्पताल गएका बुवा डाक्टरको लापरवाहले स्वर्गबास भएपछी अस्पताल परिसरमा हेर्नै नसकिने यस्तो अवस्था थियो

पछील्लो समय डक्टरको चरम लापर्वाहिले धेरै निर्दोशको ज्यान गएको खबर निक्कै बाहिरिन थालेको छ । कैयौ अस्पतालको नाम बारम्बार दोहोरिन्छ त कैयौ फटाफट मुछिने गरेको छ । यस्तैमा त्रिपुरेश्वरको ब्लु क्रस अस्पतालको नाम सोही लिस्टमा चडेको छ । कारीब ४० दिन अघी शेर बहादुर केसी नामका ब्यक्ती आँफैले स्कुटर चलाएर अस्पातल आई भर्ना भएका थिए । उनको हड्डिको समस्या थियो तर डक्टरले नशाको अपरेशन अरेर ज्यान लियो परिवारका सदस्य बाताउछन् ।

कपन बस्दै आएका ५३ बर्षका केसिको ज्यान गएपछी पनि डक्टरले केहीभएको छैन भन्दै ठगी गरेको परिवारको दाबी छ । आफुले चेक गरेर आउँदा बुवाको ज्यान थिएन १ बजे तिर तर नर्सले मरेको बुवाको नाममा सुप माग्दैथिए भन्छिन म्रि*तककी छोरी । हेरौ अस्पातल परिसरमा आफन्तसंग गरिएको कुराकानी जस्ताको तेस्तै

Related Articles

Back to top button
Close